Продавець Інвестор-буд Харків, вул. Біологічна 24, Переможців 8, Московський проспект 247 розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
615 відгуків
Инвестор-строй стройматериалы в Харькове
+380 (57) 755-58-64
+380 (99) 388-31-40

ПІДСИПКА — Ґрунт, Бітний Цегліч, бетон, вугілля, дрова

Доставка недорогих підсипкових матеріалів авто самоскидами від 4 — 12, 16 м3. Компанія інвестор будівництва надасть під сипучий матеріал на дорогу в будь-якій кількості від зилу до камазу

Підсипка: пісок, глина, щебінь, бита цегла, бетон, ґрунт, чорнозем

Сировиті матеріали потрібні будівельнику для різних цілей. Це вирівнювання ділянки під забудовування, засинання ям, котлованів, підсипка в фундамент, облаштування заїзду для техніки до місця будівництва, ландшафтний дизайн та ін.

Пісок застосовують у роботах нульового циклу: для засинання ям і котлованів, відсипки доріг, пристрої фундаменту. Пісок із високою часткою сторонніх предметів (сміття у формі трави, каміння, землі), на відміну від чистого піску, небажано застосовувати безпосередньо в будівництві. Але це зумовлює вигідність його застосування в інших роботах. Компанія «Інвестор-Струй» пропонує пісок за зниженою ціною, але з підвищеним вмістом глини: він не підходить для створення бетонних конструкцій, проте ідеальний для згладжування нерівностей.

Глина — чудовий матеріал для будівництва об'єктів в умовах підвищеної вологості ґрунту. З глини, зокрема, роблять зовнішню гідроізоляцію для підвалів. «Гляний замок» надійно захищає фундамент від надлишку вологи, без нього підвал може бути затоплений ґрунтовими водами. Гліну також використовують для коригування особливостей ландшафту (підняти, вирівняти ділянку).

Щібен — оптимальний матеріал для облаштування заїзду будівельної техніки до місця будівництва. Але робити таку дорогу з нового щебня занадто дорого та марно, для цього цілком згодиться і використаний дешевий щебен. Пропонуємо залізничний щебен фракції 0-40 мм із вмістом піску до 50% за ультранизькою ціною.

Для підсипки доріг, облаштування доріжок, вирівнювання ландшафту вигідно також використовувати биту цеглу та бетон із дроблення.

Як підсипку широко використовують також ґрунт із високим вмістом домішок: глини, піску та ін. Це обмежує сферу його застосування, але здешевлює вартість багатьох робіт, де не потрібна міцність.

У будівельній сфері для будівництва будинку або будівництва містечка з низки будинків необхідне будівельне обладнання — бульдозер, екскаватор, міксера та самоскиди різного роду для доставки матеріалів або бетону. Для будівельної техніки необхідний відповідний заїзд із твердим покриттям, звичайно, можна всипати дорогу новим щебенем, але це буде дорого, Інвестор струнко пропонує щебінь б. у. для відсипання дорогого будівельного роду, чисте будівельне сміття від зилу до камаза в Харькове

Пісок на підсипку підвищене вмісту глини для робіт нульового циклу

Чорнозем на озелененні, ландшафтний дизайн, город, якість супер.

Біта червона цегла з підробки, бетон фр 20-40, 40-70 мм, для підсипки доріг.

Глина коричнево-руда, для лазень, льохів та інших будівельних потреб.

Щіпінь б.у. фр 0-40 мм.( вміст піску 50-50%) — Залізний.

Дрова для топки колотий дуб, панчохи доставка оперативно та недорого.

Вугілля Антрацит — усі сорти кулак, горіх, насіння, полум'яний.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner