Продавець Інвестор-буд Харків, вул. Біологічна 24, Переможців 8, Московський проспект 247 розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
613 відгуків
Инвестор-строй стройматериалы в Харькове
+380 (57) 755-58-64
+380 (99) 388-31-40

Все про піску. Де краще пісок купити пісок зіл піску, КамАЗ або мішок в Харкові

Все про піску. Де краще пісок купити пісок зіл піску, КамАЗ або мішок в Харкові

Все про пісках в Харкові

Піски будівельні в Харкові існують гірський і митий так само їх називають природний і річковий або намивний пісок, пісок зароджується в процесі розшарування земних гірських порід за допомогою річок, озер і будь-якому впливі води так само підземних грунтових вод. Фракція піщаних зерен у Харкові в розмірі від 0.05 до 2 мм. Якість піску у Харкові хороше якщо пісок з Безлюдовского кар'єра то пісочне зерно буде велике 0.5 - 2 мм у митому піску і 0.1 - 2 мм у природному або гірському, існує пісок в Харкові і дрібно зернистий в Жихарского кар'єра управління цей пісок з фракції вважається дрібним і має зерно 0.2 - 0.5 мм також в ньому більшу кількість органічних речовин і відрізняється підвищеною вологістю. Також пісок можна відрізняти в Харкові і за кольором: білий пісок ближче до сірого розробляють в Жихарском пісочному кар'єрі, митий Безлюдівський кар'єр намиває з дна водойми світло - жовтий грубозернистий пісок, жовтий пінок містить в складі глину яка при використання такого піску робить розчин пластичнішим, копають такий пісок у відкритому кар'єрі на Безлудовке в Харкові кар'єрний або гірський пісок.

 

ВИДИ ПІСКУ І ХАРАКТЕРИСТИКА:

З дна річок – добувають річковий митий пісок. Він проходить хорошу очистки, наслідком якої є відсутність глинистих домішок і камінчиків. Завдяки хорошій очистки не дає ніяких реакцій з іншими елементами в роботі з бетоном. У нас завжди можна замовити митий пісок у Харкові 761-44-87.

Кар'єрний пісок у Харкові – це пісок, добутий з кар'єра в Безлюдівці шляхом викопування екскаватором. Не можна його використовувати при змішуванні бетону, щоб уникнути небажаних реакцій. Зате при наявності у кар'єрному піску глини, робиться можливим застосовувати його в інших видах роботи для додання пластичності матеріалу. Пісок, добутий в кар'єрі, має низьку вартість, тому його частіше купують в Харкові за телефоном 7-555-864.

Морський пісок вважають за якістю BEEST OF THE BEEST кращий з кращих. Морські піски проходять подвійну очистку, також морський пісок за вартістю дорожче всіх, кращий матеріал для виробництва бетонної матеріалу найвищої якості але в Харкові морського піску не добувають. Використовується в проведенні штукатурних робіт. У роботі з бетоном і для засипки підстави доріг. При виготовленні тротуарної плитки, і там де потрібно дуже чистий пісок.

 

Багато морські узбережжя і великі водойми вкриті чорним піском. Такий незвичайний колір він придбав, завдяки входить до його складу гематиту, ільменіту і магнетиту. Це мінерали темних кольорів і утворюються внаслідок вимивання світлих і легких мінералів. Ще в ХІХ ст. з чорних пісків тихоокеанських пляжів США добувалися золото, платину.

Пісок митий – аналогічний за своїми властивостями з річковим піском і видобувається гідро механізованим способом для відділення щебеню. Жодне бетонне виробництво не обходиться без застосування митого піску Харків. Використовується для приготування сумішей при споруди будівель та покритті доріг, в обробних роботах (наприклад для штукатурки).

Модуль крупності і якість піску впливає на поглинання води, зношуваність, стійкість до морозів вихідного продукту, а також на збільшення або зменшення споживання цементу в виробничому процесі. Однаковий розмір часток піску і його зернистість визначає якість показників суміші. Кар'єрний пісок має порівняно низьку ціну, по відношенню до іншими видами митих пісків, використовуваних в будівництві. Вважається, чим однорідніше пісок – тим якісніше буде бетонний розчин.

ЗАСТОСУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ПІСКІВ В ХАРКОВІ

Песок как строительный элемент нашел широкое применение в производствах бетонных и железобетонных конструкций. Производство бетонных, цементных смесей, укладка бордюров и тротуарной плитки, а также её производстве. Цена на песок позволяет использовать его в ландшафте в большом объеме песок с экономит средства по сравнению с черноземом при выравнивании или планировании экскаватором придомовых участков, площадок а также при изготовлении кладочных, штукатурных растворов в фундаментных работах. Песок находится в составе асфальте и кирпиче, шлакоблока его добавляют почти везде из за его стоимости - песок дешёвый строительный материал .  Покупают  песок в процессе отчистки воды, кроме всего прочего, является основным составляющем в производстве стекла в Харькове.

Если смешать песок с различными красителями, то получится покрытие, использующееся в декоративных работах и отделке помещений.

                                                  МЕСТОРОЖДЕНИЯ ПЕСКА В ХАРЬКОВЕ

Добыча и разработка песка ведется во всем мире. Ближайшие страны России, Белоруссии Казахстане и т.д.

Наша країна Україна не виняток. Щорічно видобувають 0, 6 мільйонів кубометрів. Піщано-гравійні суміші – Харкова нагодятся Безлюдівці і Жіхаре, щорічно добувається близько 3 мільйонів кубометрів піщано-гравійних матеріалів у світі.

 

Доставка будівельного піску 755-58-64.

Інші статті
 • Для чого потрібний керамзит
  Для чого потрібний керамзит
  Навіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.
  Детальніше
 • Який пісок купити у Харкові
  Який пісок купити у Харкові
  Вибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner