Продавець Інвестор-буд Харків, вул. Біологічна 24, Переможців 8, Московський проспект 247 розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
614 відгуків
Инвестор-строй стройматериалы в Харькове
+380 (57) 755-58-64
+380 (99) 388-31-40

Євро-цемент або портландцемент в Харкові

Євро-цемент або портландцемент в Харкові

Євро-цемент або портландцемент в Харкові.


Реальна щільність цементу без мінеральних добавок або шлаків становить 3,0...3.2 г/см, насипна щільність приблизно 1300 кг/м.
Тонкість помелу Євро-цементу в Харкові повинна при просіюванні крізь сито № 008 проходило не менше 85% маси вихідної проби (за Блейком питому поверхні цементу повинна бути 280...320 м/кг). За сучасними європейськими нормами тонкість помелу цементу Харків(оцінено за корисної поверхнею) повинна бути 400...450 м2/кг
Вод потреба цементу - це мінімальна кількість води, необхідну для приготування тесту заданої консистенції, є 24...28%. Підвищена кількість води призводить до збільшення пористості каменю і погіршення його експлуатаційних якостей. Зниження вод потреби досягається використанням поверхнево-активних добавок-пластифікаторів і пластифікаторів.


Терміни схоплювання цементу – це час, протягом якого цементне тісто(паста) втрачає свою пластичність, переходячи майже в твердий стан. Розрізняють умовне початок затвердіння (початок втрати пластичності) і кінець затвердіння (повна втрата пластичності). Для Харкова портландцемент марок М400, М500 початок затвердіння повинна бути не раніше 60минут, марок М550, М600 – не раніше 45мінут, а кінець – не пізніше 10 годин після замішування (для всіх марок).

Євро цемент Харківцемент Dyckerhoffинвесть пушонка
Міцність Харківського цементу – це реакція когезий частинок цементу і отгезии їх до заповнювача між собою. Так як цемент має різну область застосування. У Харкові цемент купують і використовують у бетонних виробництвах для розчинів і різних марок бетону товарного. Марка цементу м - 400 забезпечує нормальний розчин з концентрацією 1 : 3 такий стандарт вважається світовим і використовується майже в усіх кліматичних поясах. Контроль якості стежать в лабораторіях при стиску зразків які при необхідної вологості протягом 27 днів набирають чинності бетону, рамки багатьох підприємств не тільки в Україні але і за кордоном вважають дослідження зразків у розчині міцність цементу встановлюють за показниками межі міцності при стисненні половинок зразків розміром 160*40*40 мм, які виготовляють з цементно-піщаного розчину складу 1:3 при В/Ц ,що забезпечують нормальну консистенцію розчинної суміші. Протягом першого дня їх зберігають у камері з вологим повітрям, а після цього у ванній з водою протягом 27 днів – повне схоплювання бетону.
Значення межі міцності при стиску зразків веде активністю цементу, а значення активності, заокруглюється в бік зменшення (визначено у кгс/см), - маркою цементу. У відповідності зі стандартами України встановлено портландцементу марки М300, М400, М500 і М600.
При позначенні цементу вказують його тип і марку спеціальні ознаки (висока міцність в ранньому віці – Р; гідрофобізація і пластифікація – ГФ; ПЛ; використання клінкеру нормованого складу - Н). Наприклад, портландцемент М500 з добавкою до 25% шлаку, швидко твердне позначається ПЦ – II/А – Ш-500Р ДСТУ Б Ст. 2.7-46-96.

Цемент від Інвестор-строй завжди з гарантією якості в Харкові.

Нс знаходять у Харкові за запитами – цемент харків, купити цемент харків, цемент м-400, цемент м-500, портланд цемент Харків, доставка цементу в Харкові, сьогодні цемент, цемент на счас, цемент протягом 3 годин, цемент по Харкову, Харківський цемент, газель цементу, зіл цементу

Інші статті
 • Для чого потрібний керамзит
  Для чого потрібний керамзит
  Навіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.
  Детальніше
 • Який пісок купити у Харкові
  Який пісок купити у Харкові
  Вибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner