Продавець Інвестор-буд Харків, вул. Біологічна 24, Переможців 8, Московський проспект 247 розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
615 відгуків
Инвестор-строй стройматериалы в Харькове
+380 (57) 755-58-64
+380 (99) 388-31-40

Купити і монтажить гіпсокартону своїми руками

Купити і монтажить гіпсокартону своїми руками

Купити і своїми руками зробити монтаж гіпсокартону це легко і просто. Ця стаття розташована на нашому торговому сайті Інвестор лад докладно розповість - де дешево купити в Харкові все необхідне для такої роботи і як зробити безкоштовно самому монтаж з профілю гіпсокартону Knauf (Кнауф).

Першим ділом треба закупити все необхідне для монтажу гіпсокартону в тому числі і інструмент- перфоратор або ударну дриль, електро-пістолет на акумуляторах, будівельний рівень, алюмінієве довге правило, гідро-рівень, довга рулетка 5 метрів, ножиці для різання металу, маленький рубанок (зняття кромок на гіпсокартон), молоток малий, сорока сантиметровий косинець, кольоровий шнур для відбиття рівня на стінах і розмітки листів, маркер або будівельний олівець. лазерний горизонтальний і вертикальний рівень по можливості.

Фото інструменту для монтажу гіпсокартону КНАУФ (knauf) та металевих профілів в Харкові

гіпсокартон та інструмент купити в ХарковіПерегородки профілю

Коли інструмент підготовлений необхідно придбати потрібний гіпсокартон і відповідний профіль і доставити на об'єкт.

- Для складання стелі з гіпсокартону потрібен полегшений гіпсокартон стельовий KNAUF який легше по вазі, нижче за ціною і має товщину листа 9.5 мм, так само нам знадобляться профіль UD, CD, П -образні підвіси, саморізи по металу для гіпсокартону 25 мм, саморізи LM 9.5 мм (бляшки),

- Каркас з профілю кріпимо на заснування старого стелі один від одного на відстані 40 см. Крутимо маленькими саморізами по металу ЛМ ( бляшки) каркас, де осередок не перевищує 40 см яка щільно кріпиться в кожному перетині до колишнього стелі, CD-60 профіль який необхідний для каркаса на стелі у великій кількості, в монтажі профільного каркаса на стінках профіль UD витрачається в меншій кількості так як проміжок між профілем у стінах 60 см стін, а на стелі як вже сказано 40 див. Стартовий або направляючий профіль забивається на кріплення по периметру комноты і називається UD буває в продажу як 3-х метровий, так і 4-х метровий по довжині. Особливу увагу потрібно звернути на відстані яке вам треба опускати стелю, бажано не перевищувати опуск більше ніж 12.5 см тоді використовувати для кріплення CD звичайними P-образними скобами вони дешевше. Якщо необхідно опустити стелю на більш низьке відстань тоді потрібно запастися ще поворотними разжимными підвісами і спицями з вушком які дорожчі за ціною ніж П образна скоба. Монтаж профілю в бетон необхідно з допомогою дюбеля 6*40 в червоний і білий цегла 6*60, дерев'яний брус або шалівку саморізами по дереву. Також необхідно запастися CD, крабами, саморізами по металу ЛМ (Блішки 9.5 мм), і по гіпсокартону 25 мм.

Перед покупкою гіпсокартону в Харкові треба звернути на його середовище проживання. В кімнатах з високою вологістю замовляти доставку вологостійкого гіпсокартону Knauf, стандартних житлових приміщеннях звичайний гіпсокартон стіновий Knauf без додаткової просочення стійкою до вологи.

Пристрій гіпсокартону по технології Кнауф (Knauf) своїми руками.

Як розмітити горизонтальний рівень?

Переглянути поверхню для кріплення гіпсокартону, розрахувати кількість листів і у випадку з стелею лазерним або водним рівнем відзначити горизонтальні позначки олівцем по кутах і відбити кольоровим шнуром лінії на стінах кімнати мета роботи дізнатися найнижчу точку поверхні. Водний рівень не дорогий перевірений інструмент вимагає правильного поводження (досвіду) і додаткового людини (помічника), лазерний рівень легкий у використанні, але дорожче в покупці. Коли лінія по горизонталі приміщення відбита можна розрахувати мінімальний опуск стелі повинен перевищувати 4 см, і бажано не більше 13 див.

Розмітка стелі? Як і в якій послідовності кріпимо профіль і монтуємо каркас для гіпсокартону? Де дешево купити профілю в Харкові?

Купивши не дорого профіль UD 27 тепер спокійно кріпимо на швидкий монтаж в щільну стіну або саморізи до стінки якщо дерево. Другий етап розбити рулеткою відстані стелі по ширині і довжині на рівні частини, не перевищують 40 см один від одного і намітити олівцем на стіні в двох місцях вище лінії і нижче, щоб коли буде прекручиваться стельовий гіпсокартон бачити де розташовані профілю CD. Трассером потрібно відбити по мітках лінії на стелі поєднуючи їх попарно, лінії повинні вийде паралельні і з ним через відстані 50 см намітити точки кріплення Р-образних підвісів або поворотних спиць в залежності від відстані опускаючи стелі. Точки кріплення в кожному ряді змішаємо на 23-25 см, що б отримати шахову дошку міток. Так буде стелю навантажений рівномірно на всі підвіси. Розмітка стіни відбувається наступним чином. Відступаємо від кута робочої стіни 4-5 см схилом або рівнем, малюємо за допомогою трассера лінію по вертикалі, з'єднуємо таким же способом лінії на підлозі і стелі і отримуємо лінії запланованої стіни з гіпсокартону. Бажано лінії периметра кімнати перевірити на діагоналі завмерши відстані від кута до кута відрізки повинні бути однаковими. Отримані відстань від кута до кута майбутньої гипсокартоновой стіни ділимо на однакові вертикальні відрізки кратні не більше 60 см. За цим чітким вертикальним лініям наносимо позначки ES кріплення зі змішанням на 25 см на кожній поспіль лінії. Коли стеля і стіна розкреслена можна чітко порахувати скільки необхідно профілю UD, CD, і P-образних підвісів до одного, що дозволить зробити ремонт дешевше шляхом уникнення покупки зайвих профілів і листів гипсокртона.

Крутимо або монтуємо металевий каркас на стелю з профілів CD і UD!

Лінії розмітки нанесені, приступаємо до складання каркаса з профілів CD, UD, CD з'єднувачів і крабів також пішаків скоб або спиць з затискачами. За рівнем по горизонтальній позначці прибиваємо профіль UD швидким монтажем 40*60 грибок, монтаж бляшаного стартового UD по всьому периметру, без розривів. На стелі по довжині набитих ліній підготувати попередньо вирізавши ножицями по металу CD профіль на 1 см менша ніж лінія. Нарізаний за розміром CD засунути кінцями в прикріплений по периметру приміщення профіль UD. Стельовий каркас під гіпсокартон накручений, приступаємо до вирівнювання всієї конструкції в одному рівні, для цього потрібен довгий горизонтальний рівень і підвіси П - образні (ES) на яких вся конструкція закріплюється за ним на стелі зі змішанням. Маленькими саморізами по металу 9.5 мм (бляшки) кріпимо в одному рівні п - подібну скобу до профілю СД (CD), при виступі п-подібної скоби загнути всередину. Якщо замість пішаків фіксація CD (СД) використовується на поворотних підвісах то саморізи по металу (бляшки) не потрібні, такий підвіс чітко закріплює в потрібному положенні за спиці яка закріплена на стелі без вигину , а зайве відрізане. Каркас виставлений і закріплений за рівнем перевіряємо довгим правилом прикладаємо до профілів і дивимося горизонт, зазорів бути не повинно! Доб'ємося фортеця каркаса за допомогою сполук типу крабів і CD профілю щільно з'єднавши його послідовно між собою, особлива увага з'єднувачів в місцях з'єднання листів гіпсокартону. Каркас на стелю готовий але перевірити горизонти на профілях перед монтажем гіпсокартону - бажано!

Метод складання каркаса на стіни з профілю UD, UW.

Таким чином відбувається монтаж UD на стіну. На відстані 5-6 см від стіни по підлозі кріпимо на швидкий монтаж направляючий профіль UD в нього по мітках на стіні заводимо з шахом 60 мс CD і закріплюємо до стіни в місцях зміщених по шаховому порядку п подібним підвісів, зміцнюємо каркас з допомогою CD з'єднань і в місцях майбутніх швів гіпсокартону зміцнити жоскость каркаса CD профілем і з'єднує елементом під назвою краб. Коли металевий каркас готовий необхідно його перевірити по площині, представляємо довге правило і стежимо за рівномірними проміжками між профілями CD і правилом, зазор не повинен перевищувати 2 мм, якщо зазори перевищують допустимий то усунути його можна за допомогою відпустки або натяжки CD профілю за П подібної скоби. Всі з'єднання по металу крутимо саморізом блоха (9.5 мм).

Каркас для монтажу гіпсокартону готовий! Як прикрутити листи гіпсокартону? Який найкращий гіпсокартон в Харкові за якістю і за ціною?

Перед монтажем гіпсокартону на готовий каркас на стіни або стелю перевіримо на всяк випадок ще раз на наявності всіх профілів в одній площині, у уникнення надалі більшої витрати стартової шпаклівки КНАУФ ( Knauf) та додаткових витрат праці. Переконавшись, що все в одній площині почнемо монтаж гіпсокартонних листів Кнауф (Knauf). Виставивши перший лист гіпсокартону так що б два кінця були впритул до стіни, а інший край опинився по центру профілю CD, закріплюємо в декількох місцях саморізами по гіпсу, другий лист крутимо впритул до першого, якщо гіпсокартон не відповідає розміру та його розрізають за допомогою ножа і правила, досить зробити розріз на одній стороні картону і переламати лист після чого обробити перелом гіпсу рубанком. Саморізи крутимо в профіль CD на відстані один від одного 20-25 см, ВАЖЛИВО капелюшок не повинна сильно поглибиться, досить що б вона не стирчала з гіпсу і не прорывала шар картону в іншому випадку гіпсокартон може місцями провиснути. Гіпсокартон змонтований на каркас, забиваємо технологічні шви спеціальним розчином ФЮГЕН ФЮЛЕР КНАУФ (Fugen fuller Knauf) розроблений саме для цього фірмою КНАУФ, і арміруя сіткою серпянкой так що б вона занурилася в Fugen Fuller Knauf

Компанія Інвестор лад завжди має великі запаси гіпсокартону Knauf і LAFARG, але однозначно лідером за ціною і якістю гіпсокартону є КНАУФ (knauf). Наша компанія продасть, доставить по Харкову за низькими цінами гіпсокартон, профілі та комплектуючі будь-яких розмірів і властивостей Knauf і LAFARG.

У наступній статті ви дізнаєтеся як правильно шпаклювати гіпсокартон Knauf за їхніми технологіями.

Гіпсокартон KNAUF Харків від Інвестор устрій - це просто і легко, спасибі за увагу!

Інші статті
 • Для чого потрібний керамзит
  Для чого потрібний керамзит
  Навіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.
  Детальніше
 • Який пісок купити у Харкові
  Який пісок купити у Харкові
  Вибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner