Де придбати вугілля для населення в мішках у Харкові?
Ми з самого дитинства знайомі з таким корисним копалиною як вугілля. Він був у числі перших копалин, які людина стала використовувати в повсякденному житті, і дуже довгий час тримав планку самого затребуваного горючого матеріалу. Чого не можна сказати про нинішніх реаліях, будучи затребуваним лише в металургійній промисловості при виплавці чавуну.
Вугілля викопний – це горюча порода осадового типу, що має органічне, тобто рослинне походження. Вугілля складається з вуглецю, водню, кисню, азоту та інших другорядних компонентів. Його колір коливається від світло-коричневого до чорного (це пояснюється видом самого вугілля), а блиск має або матовий, або блискучий металік.
Вугілля поділяють на три видових категорії залежно від його віку:
I. Антрацит. Є «старим» серед інших видів вугілля і володіє найбільш високою ступенем вуглефікації, характеризується глибоким чорним кольором і особливим металевим блиском. Має високу щільність. Складається із 95% відсотків вуглецю і 5% води, включаючи також інші сторонні домішки. Особливістю антрациту є його висока температура згоряння, з-за чого він стає дуже цінним паливом.
II. Кам'яне вугілля. Цей вид вугілля кілька поступається в своїх якостях більш «старшому братові», але, незважаючи на це, він теж вважається якісним видом палива і користується попитом серед населення. Слід зауважити, що кам'яне вугілля має кілька різновидів, кожен з яких має ряд своїх властивостей і характеристик.
III. Буре вугілля. Самий «молодий» серед інших видів вугілля, і володіє досить низьким ступенем вуглефікації, що значною мірою знижує його цінність як паливо. Своє трохи непоказне назву він отримав через характерний бурого кольору, відтінки яких можуть варіюватися від буро-рудого до темно-коричневого.
Класифікація вугілля відбувається за певними характеристиками, які передбачені ГОСТом:
· Яку кількість тепла виділяється при згорянні одного кілограма пального;
· Який обсяг вогнетривких частинок було виділено при горінні;
· Який обсяг сірки містить в собі матеріал;
· Яка ступінь вологості;
· Який зольністю володіє даний матеріал.
Згідно вищевказаної класифікації виділяють наступні групи вугілля:
1. Д – довгополуменеве. Характеризується високим полум'ям вогню і за типом свого горіння схожий на горіння деревини. Виділяє багато тепла.
2. Ж – жирний. Має хорошу спікливість і застосовується у виготовленні коксу.
3. К – коксівне. Застосовується в металургії, як і попередній має високу спікливість.
4. СС – спікливе. Відноситься до енергетичного увазі вугілля і застосовується на ТЕС, житлово-комунальній сфері та опалення приватних будинків.
5. ОС – пісне спікливе. Виступає в якості простого сировини коксохімічної промисловості.
6. Т – худий. Має невелику зольність. Не спікається.
7. Г – газовий. Характеризується наявністю невеликої міри вологості і зольності. Виступає в якості сировини для виробництва рідкого палива.
Як можна було помітити, вугілля має досить вузьку сферу застосування, в основному це об'ємна промисловість і широка структура, однак, незважаючи на це, його потреба серед населення теж має свою чималу значимість. Особливо це можна помітити в осінньо-зимовий період. Вугілля за низькою ціною в Харкові від компанії Інвестор лад чекаємо вас щодня. Спасибі за увагу!
- Для чого потрібний керамзитНавіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.Детальніше
- Який пісок купити у ХарковіВибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.Детальніше