Червона цегла від замовлення до доставки
Червона цегла від замовлення до доставки: як не витратити зайве
Будинок із червоної цеглини – вічна класика. І зовні «теплий», ґрунтовний, як дідусині обійми, і всередині комфортний для життя, захищений від усіх вітрів. Але цегла коштує дорого в порівнянні з іншими матеріалами. Якщо вирішили будувати із цегли, не пошкодуєте. А ми поділимося думкою та досвідом, на чому варто економити.
1. Насамперед необхідно скласти план будівлі з розмірами і прорахувати самому /звернутися до фахівця, скільки потрібно будматеріалів в залежності від площі, товщини стін та ін. Потрібно врахувати запас на можливі пошкодження, втрати - зазвичай 5-10%
Не варто замовляти цеглу надто умоглядно: на «невеликий одноповерховий будиночок» або «величезний буржуйський будинок у п'ять поверхів з лазнею та церковкою». Прорахувавши кількість, зменшіть ймовірність перебору/недобору, що приємно для бюджету.
2. Визначтеся з товщиною стін. Багато сучасних, молодих забудовників говорять, що цілком робочий варіант - будувати стіни в одну цеглу, враховуючи, що все одно навіть стіни в півтора-дві цеглини потрібно утеплювати.
Твердження спірне: олдскульні будівельники точно з ним не згодні і наводять вагомі аргументи проти. Але будівельна наука та практика розвивається, тенденції змінюються. Радимо обговорити зі фахівцями і таку можливість.
3. Визначилися з кількістю – час шукати постачальника. Рекомендуємо «Інвестор-Буд», впевнені як послуги.
Але взагалі порада: не пошкодуйте часу та покатайтеся базами Харкова. Знайдіть цеглу відповідної якості, марки, фірми - купіть, де дешевше.
Намагайтеся знайти постачальника цегли для всіх видів робіт (на фундамент, цоколь, облицювання, стіни, перегородки). Вийде — просіть знижку. Якщо замовляєте цеглу на весь будинок, то її, швидше за все, доставлять прямо із заводу, а це пристойно зменшує витрати дилера. Можливо, він погодиться на взаємовигідну угоду.
4. Як визначити найкращу цеглу, яка прослужить вічно? Знов-таки наживо на базах.
Ø Найпростіший спосіб - взяти в обидві руки і постукати ліжком цегли один про одного. Вони повинні «дзвеніти»: що вище нота звуку, то краще. Звук глухий, низький? Бракуйте кандидата. Якщо постукати довше, вони розпадуться на дрібні нерівномірні шматки. У них надто багато піску. Якщо пошкрябати, від поверхні відшкрябуються піщинки. Саме такі неякісні одиниці розшаровуються та розвалюються в кладці, що потім знімають блогери, стверджуючи, що облицьовувати будівлі цеглою – минуле століття.
Ø Якщо можливо, киньте цеглу з висоти зростання об землю (не бетон або асфальт, а саме землю). Може розпастись на дві рівні частини – терпимо. Але не на більшу кількість шматків.
Ø Зверніть увагу на тріщини, висоли. Не беріть цеглу з колоподібними тріщинами - шлюб.
Ø Не заощаджуйте на облицювальній цегли. Якщо стіни з рядової в півтора-дві цегли ще зазнають дрібних недоліків матеріалу або кладки, то облицювання - обличчя будинку, вам з ним ще жити довго і щасливо.
Дивуєтесь, навіщо розповідати, як замовити цеглу на будинок дешевше? Адже це наш заробіток! Для компанії «Інвестор-Буд» головне — щоб ви, дорогі забудовники, не розорилися на шляху та добудували будинок своєї мрії. Давайте будувати разом - дзвоніть, замовляйте!
- Для чого потрібний керамзитНавіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.Детальніше
- Який пісок купити у ХарковіВибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.Детальніше