Продавець Інвестор-буд Харків, вул. Біологічна 24, Переможців 8, Московський проспект 247 розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
613 відгуків
Инвестор-строй стройматериалы в Харькове
+380 (57) 755-58-64
+380 (99) 388-31-40

Бетон товарний - застосування, марки, добавки, переваги бетонних сумішей від Інвестор лад Харків

Бетон товарний - застосування, марки, добавки, переваги бетонних сумішей від Інвестор лад Харків

Бетон товарний всіх марок м -100-400, хімія морозостійка, пластифікатори для пластичності бетону завжди можна придбати за найкращими цінами.бетон ціна харків

Особливості якісного бетону від інвестор лад Харків є: низька ціна, відмінна якість міцних бетонних сумішей і цього лабораторне підтвердження. Відмінна ціна на бетон в Харкові при гарному якості у нас це правило яке досягали декілька років договорами з постачальниками - закупівель сировини з перших рук щебінь гранітний, керамзит, цемент пц 500 (Балаклія), пісок митий всі компоненти бетону завозиться у великих кількостях за оптовими цінами.

Бетон Харків з доставкою від Інвестор-строй завжди на висоті за якістю та обслуговуванням, морозостійкий, пластичний, міцність та інші властивості можна змінювати за великою шкалою і отримувати бетон міксерами по Харкову з вказаними параметрами сировини.

Фортеця наших бетонних сумішей, розчинів - цементного так вапняного є самим важливим правилом. Як і гранітний щебінь вироби з бетону краще працює на стиснення, а на розтягування допомагає працювати бетону арматура, тому щоб бетон працював добре і на розтягування необхідно в плитах перекриття, армо інтернет-поясах а також у підвалинах його за необхідності армують арматурою і виходить залізобетон де розтягування на себе бере арматура а стиснення бетон. Технологічно правильно покладений бетон замовлений від компанії Інвестор лад Дає гарантії якісного монолітного будови на багато десятків років, коефіцієнт теплового режиму не мало важливий для бетону, армованого сталевою арматурою в залізобетоні, як єдиного цілого. Свою силу бетон бере на протязі 7 днів на 70%, а решта міцність протягом 27 днів з моменту виготовлення бетону ВАЖЛИВО при дотримання теплового режиму з помірною вологістю. Швидке схоплювання на сонці або замерзання суміші непоправно погіршує її силу і властивості, що може призвести до руйнування бетону, його міцності і довговічності.

Якість і ціна бетону товарного у Харкові залежить від марки і технологічно вірного використання бетонної продукції, вібрувати вібратором бетон при укладанні обов'язково для досягнення максимального ущільнення бетонної суміші.

Бетон і хімічні добавки - ціна на бетон з добавками і пластификатораторами . На виробництві готової продукції з армованого бетону та зведення монолітів в місті Харкові, важливою метою бетону з хім добавками - якісне ущільнення суміші при будь-яких кліматичних умовах. Добавки в бетон і розчин, дають можливість доставляти марочний бетон на великі відстані заливати фундамент та інші моноліти у спеку і мороз, піднімати бетон з допомогою насоса і пластифікаторів на 35 метрів від землі .

Бетон марочний у Харкові від Інвестор лад у складі має три показника:

а) рухливість (П), пластичність бетону чим вище цей показник, тим бетонна маса тягучою пластичней і ціна на бетон дорожче;

б) твердість (Ж), - динамічна в'язкість бетону, яка характеризується водо-відділенням бетонної суміші після повного ущільнення.

г) позначення опади конуса - (ОК), пластифікатор формує різну осадку конуса в марочному бетоні.

 

Замовити або придбати - Бетон Харків з доставкою від Інвестор-строй Наш бетон міцний і морозостійкий, пластичний і довговічний, доставка бетону в строк за найкращою ціною, по Харкову.

Оплата з водієм міксера можлива на місці, замовлення бетону по телефону за кращою ціною 761-44-87, 099-388-31-40, 067-584-77-65.

Фортеця наших товарних марок бетону або розчину - цементного так і вапняного є самим важливим його якістю, бетон марки -200 найпопулярніший бетон Харкові. Як і гранітний камінь, на стиснення і тільки на стиснення працює бетон незалежно від марки 100 або 400, тому щоб бетон працював добре і на розтягування необхідно в плитах перекриття, армо інтернет-поясах а також у підвалинах його за необхідності армують арматурою і виходить залізобетон де розтягування на себе бере арматура а стиснення бетон. Спільне температурне розширення і чітке зчеплення рифленою арматури дає можливість ущільненому бетону працювати як на стиск, так і на розтяг. Діаметр арматури проектують в проект будинку, але з досвіду на будинок 2-а поверхи 12-14 діаметра. Сила бетону формується часом, наростає протягом 7 днів на 70%, а решта міцність протягом 27 днів з моменту виготовлення бетону при стандартних кліматичних умовах. Швидке висихання при жаркій погоді або ще сумніша замерзання бетону може непоправно погіршує його щільність і властивості розриваючи його в момент заморозки, що може призвести до руйнування бетону.

Марки і класи бетону в Харкові.

Перед будівництвом будинків або бізнес центрів, конструктори ведуть розрахунок необхідні марки бетону: клас міцності, пластичності, при необхідних умовах додати морозостійкі або водовідштовхувальні присадки.
Марка бетону — це здатність бетонного моноліту витримувати навантаження в кг/см2. Ціна на бетон Харків на пряму залежить від марки бетону від м-100 ( 600 грн. за м3 з доставкою), до м-400 з можливістю додати різні добавки.
У будівництві Харкова для приватних осіб застосовуються наступні марки бетону: М 100, М 150, М 200, М 250, М-350, М-400 і для державних потреб м-500, м-600.
Клас бетону — за бажанням клієнта підтверджується сертифікатом де розписана марка, пластичність ціна на бетон. Телефонуйте 7-555-864.

Марка бетону на морозостійкість.

Морозостійкість — має такі показники як F50, F75, F100, F150, F200, F300, F400, F500 здатність готового бетону витримувати максимальну кількість циклів замерзання без втрати міцності.

Марки бетону і клас водонепроникності.

Бетон проводиться для приватних осіб в Харкові від Марки м-100 до марки-400, найбільш затребувана марка бетон м-200, ціна і якість бетону підходить до багатьох об'єктах, водонепроникність бетону або її клас — певна норма водяній навантаження на бетон проводяться в лабораторії в Харкові де зразок витримує тиск води не пропускаючи її. Виробляються і поділяються за марками водонепроникності що позначається за документами: W2, W4, W6, W8, W12.

На сьогодні в монолітному будівництві існують безліч різних добавок, які покращують якість бетону і дають можливість комфортного використання в будь-яких умовах , що гарантує для будівництва не перервний процес , а також значно знизити вартість бетону і підвищити якість залитих сумішей як і при монолітному будівництві житлових і промислових будинків Харкова та Харківської області.
Компонентів або добавок в бетон на сьогоднішній день широкий вибір.

1. Спека сприяє швидкому засихання бетону але не схоплюванню з цього у спекотні дні на відкритому сонці додають сповільнювачі.

2. Бетон на заливку підлоги на вулиці при негативній температурі, чи стяжка в камерах для заморозки, де бетон піддається замерзання на морозі Інвестор лад радить використовувати присадку для уповільнення процесу але і повітряно-поглинаючі реагенти.

3. Пластифікатори додаються в бетон для пластичності суміші і определяутся п-3 (пластичний бетон), п-4 (пластичний бетон для бетону насоса) .

4. Для бетонування в ґрунтах, насичених водою, а також для будівництва басейнів і різного роду резервуарів застосовуються добавки, що підвищують у кілька разів водонепроникність бетону.

Інвестор - строй Харків завжди доставить до Вас додому або на об'єкт якісний бетон міксерами 5,6,9м3. - 761-44-87, 099-388-31-40, 067-584-77-65, 093-761-85-19.

 

Інші статті
 • Для чого потрібний керамзит
  Для чого потрібний керамзит
  Навіщо люди продовжують використовувати керамзит, коли вигадано стільки нових, більш енергоефективних альтернатив? Керамзит - минуле століття? Не поспішайте з висновками. Поділимося думкою у статті.
  Детальніше
 • Який пісок купити у Харкові
  Який пісок купити у Харкові
  Вибір піску у Харкові став ширшим. Останніми роками почали розроблятися нові піщані кар'єри. Актуальна інформація про пісок, який є у наявності, — у статті.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner